Вогнезахист металевих конструкцій

Вогнезахист

Розрахунок вартості

Група компанія СKS займає лідируючі позиції по виробництву металоконструкцій в Україні. Крім високої якості продукції, що підтверджується українськими та європейськими Сертифікатами, металоконструкції CKS є пожежобезпечними. Наша компанія виконує вогнезахист металоконструкцій в умовах виробництва і на будівельному майданчику, які володіють високою межею вогнестійкості, економічною ефективністю і має високі технічні характеристики.

Всі ми добре знаємо, що вогонь руйнує все на своєму шляху. Але інновації дозволяють стримати силу вогню, не дати їй обрушити будинок і не представляти небезпеки для життя багатьох людей. За правилами і нормами будівництва необхідно, щоб металеві конструкції каркаса будівлі мали підвищену межу вогнестійкості.

НАПРЯМКИ ВОГНЕЗАХИСНОЇ ОБРОБКИ ВІД КОМПАНІЇ CKS:

  • Вогнезахист металевих конструкцій
  • Вогнезахист повітропроводів
  • Вогнезахист інженерних комунікацій

Вогнезахист мк

В області вогнезахисту з'являються все більш надійні методи для боротьби з цією стихією. Наша компанія йде в ногу з розвитком вогнезахисної обробки, ми використовуємо тільки професійні та сертифіковані матеріали для захисту покриттів.

Вогнезахист металоконструкції — це необхідний елемент пожежної системи будь-якої будівлі. Основними цілями вогнезахисної обробки є

  • Підвищення класу вогнестійкості;
  • Уповільнення поширення пожежі;
  • Збереження несучих властивостей конструкції протягом необхідного часу.

Ступінь вогнестійкості будинку встановлюють залежно від його призначення, категорії за вибухопожежною та пожежною небезпекою, умовах висоти (поверховості), площі поверху в межах протипожежного тиску. Залежно від ступеня вогнестійкості будинку визначається класи вогнестійкості будівельних конструкцій і групи поширення вогню по цих конструкціях відповідно до таблиці 1 ДБН В 1.1-7 діє до: 2016.

таблиця Ступені вогнестійкості будівлі

За посиланням нижче надана таблиця ступеня вогнестійкості будівлі та класу вогнестійкості будівельних конструкцій згідно з ДБН В 1.1-7:2016. Завдяки вогнезахисту металоконструкцій можна гарантувати високий рівень безпеки в надзвичайних ситуаціях, не дати будівлі обвалитися за короткий період часу і найголовніше зберегти життя людей!