Проектування розділів КМ, КМД, захисних конструкцій

Проектування розділів км, кмд

Розрахунок вартості

власний конструкторський відділ

Власний конструкторський відділ висококваліфікованих фахівців, що створюють комплексні візуальні концепції з нуля або на основі часткової документації, здійснюючи проектування розділів КМ і КМД.

В процесі роботи, конструктора компанії використовують сучасне програмне забезпечення (Tekla, AutoCAD), що допомагає виконувати проектування споруд з металоконструкцій в максимально короткі терміни.

CKS
типи проектних сталевих каркасів
  • зварні металоконструкції із застосуванням гарячекатаного прокату
  • на основі холоднокатаних профілів
  • комбіновані сталеві каркаси — використовуються обидва вищевказаних типу конструкцій (біметалічний карскас)
CKS
Сталеві рішення для міцного бізнесу

Комплексний підхід до своєї роботи, а також незамінний досвід конструювання різних типів каркасів, забезпечує прийняття грамотних технічних рішень, які тягнуть за собою оптимізацію ваги сталевих конструкцій і зниження витрат клієнт.

Якісну експлуатацію будівлі забезпечує відповідально і грамотно розроблені технічні рішення й вузли для покрівельних і стінових конструкцій.

CKS
Компетентність і професіоналізм, великий досвід

CKS має всі необхідні ліцензії для проектування металевих конструкцій, які підтверджують високу якість застосовуваних технологічних процесів, а також кваліфікацію співробітників компанії.

Компетентність і професіоналізм, величезний досвід і прагнення до застосування нових інноваційних рішень в металевих конструкціях, нестандартне мислення і вдосконалення навичок, дозволяють компанії CKS вже зараз бути лідером на українському ринку і споруджувати архітектурно-виразні сучасні будівлі з металоконструкцій.

CKS