Сталеві рішення для міцного бізнесу

Філософія компанії

CKS – це сучасна, лідируюча компанія на ринку послуг каркасного будівництва, яка бере участь в будівництві найбільших об’єктів з металоконструкцій на території України, а також з успіхом надає послуги на зарубіжні ринки. Уже майже 15 років Центр Каркасного Будівництва підкорює вітчизняний ринок виробництва і постачання металоконструкцій. Завод металоконструкцій ЦКС йде в ногу з часом і використовує інноваційні технології на виробництві та в управлінні реалізації будівельних проектів.

Компанія CKS спеціалізується на повнокомплекcних сталевих будівлях – від проектування каркаса будівлі з оптимальною металоємністю, виготовлення і монтажу металоконструкцій, до розробки технічних рішень для захисних конструкцій, їх зв’язки з каркасом будівлі, після чого відбувається комплектація покрівельними і фасадними матеріалами і їх подальший монтаж. Замовник отримує індивідуальний підхід і повний сервіс в будівництві каркасного будинку з металоконструкцій.

cks cks cks cks

Основні напрямки діяльності групи компаній
«Центр Каркасного Будівництва»

проектування

розробка розділу КМ-КМД з 3D моделюванням в програмному комплексі Tekla. Розробка технічної документації по захисним конструкціям

виробництво

виготовлення зварювальних металоконструкцій, а також холоднокатаних оцинкованих профілів згідно EN ISO 1090-2 EXC.3, ISO 3834-2: 2005, ISO 9001 діє до: 2015

комплектація

комплектація об'єктів якісними будівельними матеріалами (сендвіч-панелі, стінові панелі, профнастил, тепло-, звуко-, гідроізоляційні матеріали, фасадні касети, водостічні системи, кріплення)

монтаж

монтаж будівельних металоконструкцій і систем покрівельного та стінового огородження

Конкурентні переваги «Центр Каркасного Будівництва»

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

Високий професіоналізм конструкторського бюро забезпечує отримання оптимальної металоємності будівлі, знижуючи тим самим навантаження на фундаменти і оптимізуючи вартість будівництва. Наявність власної проектної групи по розробці креслень КМ забезпечує короткі терміни проектування і реалізацію проекту в цілому.

Сертифікована якість

Виробництво зварних металоконструкцій має пакет сертифікатів УкрСепро, а також EN ISO 1090-2 EXC.3, ISO 3834-2: 2005, ISO 9001: 2015ISO 9001 на серійне виготовлення колон, ферм, зв'язків, підкранових балок і сходів — що гарантує високу якість несучого каркасу не тільки відповідно до Українським нормам, а й високим вимогам європейського ринку

тривала експлуатація

Використання в якості несучих стінових і покрівельних прогонів, холоднокатаних оцинкованих профілів (марка сталі С320) власного виробництва дозволяє максимально полегшити захисні конструкції і забезпечити їх тривалу експлуатацію.

ГРАМОТНІ ТЕХНІЧНІ РІШЕННЯ

Комплексний підхід і досвід конструювання різних типів покрівельного та стінового огородження забезпечує прийняття грамотних технічних рішень.

Область застосування конструкцій і комплектуючих матеріалів CKS

 • cks

  торгові, торгово-розважальні центри

 • cks

  логістичні центри і складські приміщення

 • cks

  об'єкти сільськогосподарського призначення

 • cks

  автомобільні салони, автомобільні мийки, СТО, АЗС

 • cks

  промислові будівлі та споруди

 • cks

  об'єкти спортивного призначення

Вся продукція, пропонована CKS відповідає європейським стандартам (EN ISO 1090-2 EXC.3, ISO 3834-2: 2005, ISO 9001 діє до: 2015), а також має сертифікати відповідності України (Укрсепро).
Сподіваємося на взаємовигідну і довгострокову співпрацю