Фасадні та стінові матеріали в Україні
СТІНОВІ МАТЕРІАЛИ

Фасадні та стінові матеріали

Центр Каркасного Будівництва надає широкий асортимент матеріалів для влаштування вентильованих систем фасадів, які виготовляються з якісної сировини провідних європейських виробників. Компанія CKS гарантує комплексне рішення – від технічної консультації, розробки індивідуального проекту до виготовлення і монтажу фасадного та стінового матеріалуПереваги компанії CKS CKS:

  • – Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • – надання повного комплексу послуг за оптимальною ціною;
  • – широкий асортимент продукції, що випускається і реалізованої продукції.
  • – професійна компанія з досвідом роботи в 15 років;
  • – можливість нестандартних рішень і багато іншого.

Фасади з композитних матеріалів

Алюмінієві композитні панелі – складаються з двох алюмінієвих листів (товщиною від 0.2 до 0.5 мм), між якими термозапрессована полімерна прошарок.Конструкція покривається полімерним покриттям (PVDF, PVDF2, поліестер).Алюмінієві композитні панелі володіють жорсткістю, стійкістю до ударів, механічних пошкоджень, тиску, і в той же час легко трансформуються з плоского листа в будь-яку форму. Тому застосування АКП для фасадів дозволяє вирішувати архітектурні завдання будь-якої складності, наприклад облицювання радісних поверхонь. Компанія ЦКШ пропонує алюмінієво-композитні панелі торговых марок  Alufas, PANABONDREYNOBOND. В якості підсистеми, на яку кріпляться АКП, компанія CKS застосовує алюмінієву підсистему для монтажу навісних фасадів виробників U-kon і Zenit. При необхідності здешевлення підсистеми використовуються оцинковані профілі, товщиною не менше 1.2. мм. В такому випадку обов’язкова установка діелектричних вставок, що запобігають електрокорозії. Фрезерування і виготовлення фасадних елементів (касет) здійснюється на стаціонарному обладнанні компанії з числовим програмним управлінням. Багаторічний досвід і висока кваліфікація співробітників CKS, використання матеріалів і комплектуючих від провідних європейських постачальників, служать гарантією якості і надійності об’єктів CKS.

Фасади з мономатеріалов

Сучасні технології в оформленні фасадів розкривають великі можливості для реалізації ідей архітекторів. Як облицювальний матеріал для монофасадов компанія CKS пропонує сталеві, алюмінієві листи, керамограніт. Сталеві листи в основному використовуються при будівництві будівель з підвищеними вимогами до пожежної безпеки. Фасад із сталевих листів відрізняється економічною вартістю і хорошими характеристиками: довговічний і стійкий до впливу механічних пошкоджень, витримує різкі перепади температур, стійкий до впливу опадів і сильного вітру, екологічний. Компанія ЦКС застосовує 3 основні варіанти фасадних систем зі сталі:

  • профнастил(товщина сталевого листа від 0,5 до 0,7 мм)
  • сталеві панелі(товщина сталевого листа від 0,7 до 1 мм)
  • сталеві касети(товщина сталевого листа від 1 до 1,5 мм)

Комбінування цих варіантів дає широку можливість реалізації будь-яких архітектурних рішень. Підсистемою для монтажу монофасадов із сталевого листа служить оцинкований профіль товщиною від 1 до 2 мм. Конфігурація профілю, перетин і крок установки визначається розрахунками, які проводять фахівці компанії ЦКС при розробці проекту.

  • Алюмінієві фасадимаюсть осить широку сферу застосування завдяки високій корозійної стійкості, міцності і легкості. Товщина алюмінієвого листа застосовуваного для облицювання фасаду від 1,2 до 1,5 мм. Додатково алюмінієвий лист покривається полімерним покриттям (PVDF, PVDF2, поліестер).Різні системи профілю дозволяють виготовити і втілити будь-які проекти алюмінієвого фасаду.
  • Керамогранітволодіє прекрасними експлуатаційними якостями і привабливим зовнішнім виглядом.Фасаду з керамограніту  властиві твердість, зносостійкість, низька водопоглинання, висока стійкість до агресивних середовищ, вандалостійкість. Товщина випускаються плиток керамограніта від 7 до 20 мм, для облицювання вентильованого фасаду найбільш популярними є плити товщиною 10-14 мм. В залежності від побажань замовника і вимог до фасаду, компанія ЦКШ пропонує керамограніт різних виробників.

Як підконструкцій для монтажу фасадів компанія ЦКШ застосовує алюмінієву підсистему виробників U-kon и Zenit.При необхідності здешевлення системи використовуються оцинковані профілі товщиною від 1 до 2 мм. Кваліфіковані співробітники компанії ЦКШ проконсультують вас, починаючи з етапу вибору матеріалів, аж до реалізації вашого проекту. Ми розробимо проектну документацію,забезпечимо поставку і монтажні роботи.

Стінові сендвіч панелі

Сендвіч-панель (від англійського “sandwich” – бутерброд) являє собою ергономічний багатошаровий будівельний матеріал, який складається з двох тонких холоднокатаних оцинкованих сталевих листів, захищених полімерним покриттям. Між листів знаходиться еплоізоляційний матеріал (пінополістирол, пінополіуретан, IPN, PIR і мінеральна вата).

Компанія ЦКС реалізує 2 основних види сендвіч-панелей:

Cендвіч-панелі заводської готовності.. Поставляються готовими до установки і легко монтуються і транспортуються. Компанія  ЦКС ЦКС пропонує широкий вибір сендвіч-панелей таких виробників, Ruukki, KingspanТермобуд, Balex за оптимальною вартістю. Можливі види наповнювачів – пінополіуретан,пінополістирол, базальтове волокно, IPN, PIR. Сендвіч-панель полистового складання відрізняються тим, що збираються з необхідних елементів в процесі монтажу фасаду. Перевагою такого типу сэндвіч-панелі є більш низька вартість (у порівнянні з сендвіч-панелями заводської готовності), можливість комбінування зовнішньої і внутрішньої обробки будівлі в залежності від побажань замовника. Складаються сендвіч-панелі пошарової збірки з: несучої ригеля системи, термоизолирующей вставки, утеплювача, паро- і вітрозахисних плівок, внутрішньої і зовнішньої облицювання. Як утеплювач компанія ЦКШ застосовує продукцію виробництва Isover, Rockwool, Izovat, Termolife, ТехноНіколь, для зовнішньої і внутрішньої облицювання – матеріали виробника Ruukki.

1 – колонна; 5 – оцинкований профіль; 9 – омега профіль;
2 – профлист; 6 – паробар’єр прозорий; 10 – ветробар’ер;
3 – прокладка (3Х70); 7 – термопрокладка (5Х50); 11 – стінові панелі;
4 – кронштейн; 8 – утеплювач; 12 – касеты.

омпанія ЦКС пропонує вам найбільший комплекс послуг, що включає в себе складанняпроектної документаціїтехнічні консультації по вибору матеріалів і комплектуючих, виготовлення і монтаж сендвіч-панелей, пошарової збірки, так і заводської готовності.

Замовити прорахунок

Зворотний дзвінок

Замовити прорахунок

Відправити резюме
Завантажити резюме: