Покрівельні матеріали оптом від виробника
ПОКРІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ

Покрівельні матеріали оптом

Будівництво або реконструкція – тривалий і складний процес, за яким слідує вибір поставки покрівельних, фасадних або стінових матеріалів. В основному це завдання поділяють між декількома підрядниками, що внаслідок викликає невідповідність за термінами і зв’язку воєдино даних матеріалів. При замовленні повної комплектації в компанії CKS, Замовник може бути впевнений у виконанні поставлених завдань у встановлені терміни, за оптимальною ціною і професійним монтажем конструкцій. Головними перевагами співпраці з CKS є:

 • власних конструкторський відділ;
 • великий досвід в реалізації подібних об’єктів;
 • своєчасна доставка матеріалів;
 • надання сертифікатів якості на всі види продукції, що поставляється;
 • зниження витрат Замовника, тому що використовуються найоптимальніші технічні рішення в залежності від поставлених завдань.

Покрівельні матеріали

Покрівля – це захисна конструкція будівлі, яка одночасно виконує кілька функцій: гідроізолююча; теплоизолирующая; несуча і захищає конструктивні елементи від атмосферних опадів. Компанія CKS пропонує всі необхідні елементи “покрівельного пирога”:

 1. Кроквяна система з оцинкованих холодногнутих профілів.
 2. Утеплювач різного виду (теплоізоцяція).
 3. Покрівельні матеріали.
 4. Комплектуючі елементи, що складаються з: коникових і карнизних елементів, кріплення і елементів примикання.
 5. Матеріали для влаштування підшивок звисів покрівлі будівель.
 6. Водостічні системи.

Звертаючись до компанії CKS, ви отримуєте весь комплекс послуг “з одних рук”, від технічних консультацій і розрахунку вартості, до проектування, виготовлення та монтажуелементів покрівлі.

ПВХ мембрани

Полімерні мембрани — популярний м’який покрівельний матеріал. Являють собою матеріал, виготовлений на основі полівінілхлориду та армований із застосуванням поліефірної сітки. За рахунок додавання летючих пластифікаторів  ПВХ мембраны еластичні і міцні. Основні переваги ПВХ мембран:

 • стійкість до окислення, ультрафіолетового випромінювання і впливу атмосфери
 • водонепроникність
 • протипожежні
 • можливість застосування на дахах з будь-якою конфігурацією
 • легкий монтаж за любої погоди
 • невелика вага
 • тривалий термін служби (30-50 років)

Компанія ЦКС реалізує високоякісні ПВХ мембрани PROTAN, BAUDER, LOGICROOF, AQUA100P. Фахівці ЦСС гарантують вам грамотний вибір оптимального покрівельного матеріалу та інших комплектуючих “покрівельного пирога”, доставку і монтаж в найкоротші терміни за привабливою ціною. Утеплювач утеплювач – це матеріал для теплоізоляції покрівлі, стін і фасаду будівлі. Популярним і універсальним теплоізоляційним матеріалом на даний момент є вата на основі базальтового і скловолокна. Мінеральна вата (на основі базальтового волокна) являє собою волокнистий матеріал, одержуваний із силікатних сплавів гірських порід. Основною властивістю мінеральної вати, що відрізняє її від інших утеплювачів, є негорючість у поєднанні з високою тепло і звукоізолюючі здатністю, стійкістю до температурних деформацій, екологічністю і легкістю виконання монтажу. Компанія ЦКШ пропонує вам досить широкий вибір мінераловатних утеплювачів та утеплювачів на основі скловолокна Isover, Rockwool, Ursa, Izovat, Techno, Termolife за оптимальною вартістю. Всі матеріали сертифіковані, мають успішний досвід застосування на території України. Фахівці компанії CKS, гарантують правильний вибір теплоізоляційного матеріалу та інших комплектуючих вашої покрівлі.

Покрівельні сендвіч-панелі

Сендвіч-панель (від англійського “sandwich” – бутерброд) являє собою ергономічний багатошаровий будівельний матеріал, який складається з двох тонких який складається з двох тонких холоднокатаних листів,захищених полімерним покриттям. Між листів знаходиться теплоізоляційний матеріал (пінополістирол, пінополіуретан, IPN, PIR і мінеральна вата,)..

Компанія ЦКС реалізує 2 основних види сендвіч-панелей: :

 • Cендвіч-панелі заводської готовності. Cендвіч-панелі заводської готовності. Поставляються готовими до установки ілегко монтуються і транспортуються. Компанія ЦКШ пропонує широкий вибір сендвіч-панелей таких виробників, якRuukki,KingspanТермобуд, Balex за оптимальною вартістю. Можливі види наповнювачів – пінополіуретан,пінополістирол, базальтове волокно, IPN, PIR..

Пожежобезпечні покрівельні сендвіч-панелі зі стандартним кріпленням і наповнювачем з мінеральної вати. Пожежобезпечна покрівельна панель зі стандартним кріпленням і наповнювачем PIR Економічна покрівельна панель зі стандартним кріпленням і наповнювачем PU 

 • Сендвіч-панель листового складання відрізняються тим, що збираються з необхідних елементів в процесі монтажу покрівлі.

Перевагою такого типу сэндвич-панели  сендвіч-панелі є більш низька вартість (у порівнянні з) сэндвич-панелями заводської готовності), можливість комбінування зовнішньої і внутрішньої обробки будівлі в залежності від побажань замовника.Складаються сендвич-панели пошарової збірки з: несучої ригеля системи, термоізольованної вставки, утеплювача, паро- і вітрозахисних плівок, внутрішньої і зовнішньої облицювання. Як утеплювач компанія ЦКС застосовує продукцію виробництва Isover, Rockwool, ТехноНиколь, для зовнішньої і внутрішньої облицювання – матеріали виробника Ruukki. Компанія ЦКС пропонує вам найбільший комплекс послуг, що включає в себе складання проектної документації, технічні консультації по вибору матеріалів і комплектуючих, виготовлення і монтаж сендвіч-панелей, як пошарової збірки, так і заводської готовності.

Профільний лист

Профнастил  являє собою профільовані листи металу, які виготовляються методом холодного прокату з оцинкованої сталі з полімерним покриттям (поліестер, матовий поліестер, пурал, пластизол) або без нього. Профнастил з полімерним покриттям займає одне з перших місць за популярністю серед сучасних покрівельних матеріалів. Це обумовлюється різними видами і товщиною профнастила, а також виготовленням в розмір, що дозволяє підібрати економічне дахове покриття для будівлі. Профільовані листи розрізняються:

 • За формою і висоті гофри
 • По ширині готового профілю
 • За товщиною сталевого листа

З основних переваг профнастилу слід зазначити:

 • Міцність і довговічність.
 • Простота складання в будь-який час року
 • Висока механічна міцність
 • Надійність в експлуатації
 • Морозоустoйчівость і несхильність корозії
 • Велика гамма кольорів
 • Сучасний дизайн
 • Швидкий і простий монтаж на каркаси з різних матеріалів
 • зручність транспортування

Компанія ЦКС пропонує якісний профільний лист Ruukki та інших виробників за оптимальною ціною. Співпрацюючи з компанією CKS, ви отримуєте повний комплекс послуг “з одних рук”“, від консультацій по вибору матеріалу і виробника, до монтажу всіх комплектуючих покрівлі.

Водостічні системи

Водостічні системи призначені для відводу атмосферних опадів з покрівлі. Вони захищають не тільки дах від скупчення води, але і зовнішні стіни, фасад і цоколь будівлі. Матеріал, з якого виготовлений дах, в цілому не впливає на вибір водостічної системи.. У той же час, рекомендується підбирати водостоки і покрівлю одного і того ж виробника, що дозволить забезпечити якість сполучень.

Найбільшою популярністю користуються 2 основних типи водостічних систем:

пластикова водостічна система стійка до несприятливих природних впливів, корозії, ультрафіолетових променів, а так само проста в установці, надійна і приваблива. З’єднання окремих елементів здійснюється клейовим способом, тому не вимагає спеціального обладнання при складанні. сталева водостічна система виготовляється з оцинкованої сталі з полімерним покриттям, завдяки чому має хороші антикорозійні властивості і стійка до впливів навколишнього середовища. Полімерне покриття може витримувати великі перепади температур, що дозволяє використовувати сталеву водостічну систему в будь-яких кліматичних умовах.Компанія CKS реалізує тільки якісні матеріали і працює з кращими виробниками в даній області, такими якPROFiL и Ruukki. Продукція, яку пропонує компанія CKS, відповідають вимогою діючих стандартів і технічних умов. Крім водостічної системи, у вас є можливість придбати інші елементи “покрівельного пирога” за оптимальною вартістю.

Замовити прорахунок

Зворотний дзвінок

Замовити прорахунок

Відправити резюме
Завантажити резюме: