Пишаємося своєю причетністю до створення сучасної історії Volvo в Дніпрі!
Volvo - шведська марка автомобілів, під якою випускаються седани, універсали, спортивні автомобілі, купе, а також вантажні машини. Штаб-квартира компанії Volvo Car Corporation знаходиться в Гетеборзі. При створенні автомобілів інженери марки особливо ретельно підходить до питання безпеки. Вони розробили найбільшу кількість інноваційних технологій в області пасивної і активної безпеки в порівнянні з іншими марками. Volvo була заснована в 1927 році в Гетеборзі як дочірнє підприємство SKF. Ассар Габріельссон став її керуючим директором, а Густав Ларсон - головним інженером. Вони відразу ж оголосили, що основним принципом при створенні автомобілів Volvo буде безпеку для всіх учасників руху. Перший автомобіль Volvo покинув складальну лінію 14 квітня 1927 року. Це була модель ÖV 4, що отримала прізвисько «Якоб». Volvo ÖV 4 (1927-1929).

У 1954 році Volvo справила в автомобільному світі справжню сенсацію. Нею став відкритий спортивний двомісний Sport P 1900. Від консервативного і зацикленого на безпеки автовиробника цього ніхто не очікував. Слово «Volvo» походить з латинської мови і спочатку було гаслом материнської компанії - знаменитої SKF.Дослівно назву можна перекласти як «Керуючись» або «Обертаюся» (лат. Volv - кручення), але з часом сформувався варіант «качусь».
Сьогодні Volvo - це бездоганний бренд безпеки, надійності, інновацій та, звичайно ж, витонченого скандинавського дизайну. Пишаємося своєю причетністю до створення сучасної історії Volvo! Вітаємо Дніпро з відкриттям нового автосалону Volvo. CKS: Створюємо простору для Вашого бізнесу/

Зворотний дзвінок

Замовити прорахунок

Відправити резюме
Завантажити резюме: